Napísali o nás

Originálne tepláky slovenskej návrhárky Dobravy Míčkej neunikli ani pozornosti médií. Prečítajte si, čo sa o nás napísalo.

Carpe DM na Fashion Week China 2017

Značka Carpe DM pochádza z obce s najkrajším výhľadom na Vysoké Tatry, z Novej Lesnej. Naše oblečenie je navrhnuté a vyrábané priamo tu, vďaka čomu máme absolútnu kontrolu nad kvalitou nášho produktu a tiež prispievame späť našej spoločnosti. Niet preto divu, že nás vyspovedali Podtatranské noviny, a to hneď dvakrát. Prečítajte si rozhovor s Dobravou Míčkou o značke Carpe DMaj o našej účasti na Fashion Week 2017 v čínskom meste Harbin.

Podtatranske noviny

Ak vám čínština nie je cudzia, o úspechu značky Carpe DM na čínskom Fashion Week sa dozviete viac aj v lokálnych médiách.

Módna prehliadka v aquaparku Bešeňová

Tepláky a oblečenie značky Carpe DM nechýbajú v šatníkoch mnohých slovenských celebrít. Pre tretí ročník módnej šou v aquaparku Bešeňová pripravila Dobrava Míčka až dve línie modelov značky Carpe DM. Na móle ich predviedli známe moderátorky, ako Miriam Kalisová, Erika Barkolová, či Lucia Hablovičová. Napísal o nás portál Najkrajšiemodelky.sk aj český magazín Pro-miminka.cz

Najkrajsie modelky

Módna kolekcia pre televíziu WAU

Televízia WAU už niekoľko rokov ponúka zaujímavý program pre ženské publikum. V snahe priblížiť sa svojim diváčkam bližšie, televízia v spolupráci so značkou Carpe DM predstavila novú módnu kolekciu WAU. Dobrava na nej pracovala viac ako o rok, diváčkam ju predstavila trojica populárnych moderátoriek: Stanka Pavolová, Soňa Skoncová a Mirka Halmi - Luberdová.