Prihlásenie a registrácia
Carpe DM / Blog / Článok: Miriam Kalisová: V teplákoch idem v pohode aj do kina

Miriam Kalisová: V teplákoch idem v pohode aj do kina

Nová kolekcia Carpe DM v sebe spája originálny dizjan, „nezničiteľnú“ kvalitu a maximálny komfort. Uvoľnite sa v hebkých teplákoch, mikine alebo tričku Carpe DM, zalejte si čaj, zvaľte sa do pohodlného kresla a prečítajte si, kedy teplákom prepadla Miriam Kalisová, ktoré z nich miluje jej dcérka a s čím nosí tie najvyzývavějšie. Ako sama hovorí, tepláky nie sú oblečením iba na doma, stačí len vedieť, ako ich nosiť.

Čo ti prvé napadne, keď sa povie Carpe DM?

Napadne mi hlavne originalita, super kvalita, farby a hravosť. To všetko tieto modely majú.

Miriam má na sebe dámsku mikinu Lake Apache s kapucňou, funkčnými vreckami a farebnými detailmi.

Kedy si začala nosiť tepláky?

Tepláky som vždy nosila najmä doma, na domáce práce. Časom som sa naučila vkusne si nakombinovať tepláky aj na nosenie kamkoľvek. Ak mám pravdu povedať, tak ich v poslednej dobe nosím až príliš často… Ale to možno práve preto, že nie každé tepláky vyzerajú prvoplánovo, ako obyčajné tepláky na doma. Hlavne tie vaše v Carpe DM majú čosi do seba.

Miriam má na sebe sivé dámske tepláky Rail.

Aké menu by si pripravila na teplákovú párty?

Asi nejaké muffiny. A teplý kamilkový čaj s medom 🧡.

Ktoré tepláky ste si s Miou obľúbili najviac a prečo?

Máme rady tie hrubé plyšové tepláky s obrovskými vačkami, myslím, že ich voláte GROUND. Ja mam žlté a Miuška oranžové. Úplne sme sa do nich zaľúbili, i keď na prvý pohlaď to bol z môjho konzervatívneho pohľadu na tepláky doslova šok. Tieto aj tak nosíme najčastejšie. Dáš si len „bagandže" na nohy a ideš. Sú mega pohodlné, perieme ich dookola a stále vyzerajú rovnako dobre 😂.

Miriam má na sebe žlté dámske tepláky Ground.

Myslíš si, že tepláky patria len na nosenie na doma?

Kedysi som o tom bola presvedčená! Ale naozaj veľmi záleží na tom, aké tepláky máš na mysli. Kedysi som ako športovejší a pohodlnejší look volila rifle. Dnes idem v teplákoch v pohode aj do kina. Vždy je to o uhle pohľadu. A tie vaše Carpe DM fakt nevyzerajú ako tepláky, v ktorých sa treba skrývať doma.

Miriam má na sebe obľúbené tepláky a červenú dámsku mikinu.

Kolekcia jeseň 2019

V novej kolekcii Carpe DM dominujú veselé farby a uvoľnené strihy. Vyrazte v nich do mesta alebo sa zababušte pri filme, naše bavlnené tepláky vás budú sprevádzať počas každého jesenného či zimného večera. Mäkkučké novinky z dámskej kolekcie sme rozšírili aj o nové mikiny a tričká, vďaka ktorým si jesenné počasie užijete v pohodlí a veľkom štýle.

Tagy článku:

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo vyskúšať tepláky Carpe DM

#detské oblečenie

Prečo deti milujú oblečenie Carpe DM

#vianočné darčeky

Vianočný darčekový sprievodca Carpe DM

Made with by Midasto