Prihlásenie a registrácia
Carpe DM / Blog / Článok: 5 dôvodov, prečo vyskúšať tepláky Carpe DM

5 dôvodov, prečo vyskúšať tepláky Carpe DM

Každý z nás sa chce cítiť pohodlne a zároveň vyzerať štýlovo. Je pri tom jedno, či trávime čas v kaviarni, vo fitku alebo s nohami vyloženými pred telkou 😊. Čo vám môže spríjemniť tieto chvíle viac, než príjemne mäkučké a krásne tepláky? Vďaka tým z dielne Carpe DM pochopíte, že pre krásu skutočne trpieť netreba. Nahoďte sa do originálnych dizajnových kúskov a užite si dokonalé pohodlie!

Tepláky do voza aj do koča

Patríte k tým, ktorí si nosenie teplákov nechávajú iba na doma? Nebojte sa vyskúšať niečo nové a oživte svoj štýl. Vyrazte na kávu, prechádzku či do kina v luxusných teplákoch. Naozaj sa to dá, sebavedomo, vkusne a pohodlne zároveň.


Rokmi skúšaná kvalita, ktorá drží

Nepríjemné prekvapenia ste už určite zažili aj vy. Nech bolo oblečenie akokoľvek krásne, stačilo niekoľko praní a látka sa zbehla, zmenila farbu alebo sa začala odierať a žmolkovať. S teplákmi Carpe DM podobný podraz nezažijete. Vďaka kvalitným látkam vydržia celé roky ako nové.

Dámske tepláky

Presne podľa vášho vkusu

Z množstva dizajnov a farieb si vyberie naozaj každý. Či na teplákoch milujete vyšší pás, pohodlné pudlo alebo bláznivé vzory, hľadáte voľnosť širokých nohavíc alebo zúžený strih, v Carpe DM nájdete to pravé presne pre seba.

Tepláky Carpe DM


Rodinka Teplákovcov

Pri výrobe teplákových kolekcií myslíme na každého. Všetky maminy, oteckovia aj deti tak môžu vyzerať za každých okolností zohrane. Dôvodov, prečo deti milujú Carpe DM je predsa viac než dosť.  


(Ne)obyčajné tepláky?

Pridajte sa do klubu Carpe DM medzi nás, ktorí si dokážu vychutnať prítomný moment, tešia sa aj z maličkostí, žijú aktívne a naplno. Ktorí vedia, že urobiť si radosť nie je hriech a skúšať nové veci sa oplatí. Dizajnové tepláky vám budú všetci závidieť a to hlavne preto, že ich nenájdu len tak hocikde. Ich vzhľad je jednoducho nezameniteľný.

Tagy článku:

Najnovšie články

#detské oblečenie

Prečo deti milujú oblečenie Carpe DM

#vianočné darčeky

Vianočný darčekový sprievodca Carpe DM

Miriam Kalisová: V teplákoch idem v pohode aj do kina

Made with by Midasto