Prihlásenie a registrácia
Carpe DM / Blog / Článok: Prečo deti milujú oblečenie Carpe DM

Prečo deti milujú oblečenie Carpe DM

Zabudnite na súboje pri obliekaní. Tieto tepláky, mikiny, súpravy a overaly budú vaše deti skutočne zbožňovať. Kvalitné oblečenie dizajnované a vyrábané priamo pod Tatrami spĺňa náročné podmienky tých najmenších: komfort, flexibilita, zaujímavý dizajn a vysoká kvalita, vďaka ktorej si deti svoje obľúbené kúsky nezničia ani počas bláznivej hry. Toto je 5 dôvodov, prečo si oblečenie Carpe DM zamiluje každý neposedný drobec.

Nezničiteľné tepláky

Rozlúčte sa s ošúchanými kolenami, žmolkami a rozpáranými švami. Tepláky pre deti Carpe DM sú naozaj nezničiteľné.  Materiál sa neničí ani praním, aj po rokoch budú tepláky ako nové.

Detské tepláky WAY KIDS


Kvalitné a pohodlné materiály

Deti vám vždy dajú vedieť, keď sa ich snažíte obliecť do nekvalitných a nepohodlných handier. Látky ktoré škriabu, alebo sú pritesné a drsné, deti jednoducho nechcú nosiť. Dôverne to v Carpe DM poznáme 😉. Vyrábame preto detské oblečenie zo 100 % bavlny, kvalitných bavlnených zmesí, jemnučkých plyšových látok a mäkkej viskózy, ktoré sa ľahko oblieka a pohodlne nosí. Kvalita je u nás na prvom mieste.

Detská mikina COOL JACKED KIDS


Voľnosť pri pohybe

Na tepláky Carpe DM sa môžete spoľahnúť aj počas športu, hry či tanca. Oblečenie je výborne kombinovateľné, preto svoje obľúbené tepláky môžu deti nosiť nielen k štýlovej bundičke alebo kabátu , ale aj rovno na tréning. Lenivosť vyhráva a vždy vyzerajú štýlovo. Nechajte svoje deti, aby sa sústredili na to, čo ich baví. Na oblečenie viac pozor dávať nemusia. 

Tepláky GROUND KIDS


Žiarivé farby, ktoré nevyblednú

Ak si vaše dieťatko vyberie oblečenie vo svojej obľúbenej farbe, môžete si byť istí, že jej odtieň nevybledne. Dokonca ani po viacnásobnom praní. Sme hrdí na stálosť farieb nášho oblečenia a širokú ponuku farieb, v ktorých obľúbené detské oblečenie vyrábame.

Detské tepláky Carpe DM


Jedinečný dizajn a strih aj pre najmenších

Originálnemu slovenskému dizajnu kolekcií detského oblečenia je ťažké odolať. Okrem štýlových strihov s množstvom funkčných vreciek, dobre padnúcich kapucní a kvalitných zipsov u nás nájdete aj roztomilé dizajny pre tých najmenších. Pozrite si celú ponuku v kategórii detské oblečenie.

Detský overal BEAR JUMPSUIT KIDS


Carpe DM komunita združuje aktívne deti s rovnakými záujmami. Nosí sa detské oblečenie Carpe DM aj u vás doma? Podeľte sa s nami o ďalšie dôvody, prečo ho vaše deti majú rady.

Najnovšie články

5 dôvodov, prečo vyskúšať tepláky Carpe DM

#vianočné darčeky

Vianočný darčekový sprievodca Carpe DM

Miriam Kalisová: V teplákoch idem v pohode aj do kina

Made with by Midasto