Prihlásenie a registrácia
Carpe DM / Stránka: O Nás

O Nás

Carpe DM je jedinečná slovenská dizajnová značka oblečenia a teplákov prevažne s bavlny. Naše oblečenie navrhujeme a ručne vyrábame v dedinke Nová Lesná, priamo pod Tatrami vo vlastnej dielni. Za ideou značky, ako aj originálnym dizajnom, stojí Dobrava Míčka, známa slovenská návrhárka a tanečnica. Počas svoje tanečnej kariéry mala problém nájsť kvalitné a kreatívne oblečenie, ktoré by bolo zároveň pohodlné a dávalo jej voľnosť v pohybe. Začala preto šiť originálne kúsky pre seba a svoju tanečnú skupinu. Netrvalo dlho a o jej prácu sa začali zaujímať aj ostatní tanečníci, hudobníci, športovci a tiež ľudia, ktorí oceňujú kvalitu a výnimočný dizajn.


Rozhovor pre celonárodnú čínsku televíziu.

Carpe DM dnes oblieka hviezdy slovenskej hip-hopovej a tanečnej scény na Slovensku, medzi nimi aj raperov Ega, Majka Spirita, tanečnú skupinu Sangre Nueva či DJs DUOPOLY. Naša značka zaujala aj v zahraničí a Carpe DM sa dokonca predstavilo na China Fashion Week 2017, 2018 v čínskom meste Harbin. Carpe DM rozosiela me už rôzne po svete od Nového Zélandu až po New York. Aj napriek týmto úspechom vieme, že sme ešte na začiatku. Chceme totiž svetu dokázať, že slovenská móda je kvalitná,výnimočná a zaslúži si uznanie.


Dobrava pri tanečnom fotení v oblečení z kolekcie American Apache.

Značka Carpe DM spája vášeň k pohybu, hudbe a unikátnosti. Okrem dizajnu starostlivo dbáme aj na to, aby každý jeden kúsok z dielne Carpe DM spĺňal najvyššie štandardy kvality. Využívame len exkluzívnu kvalitu materiálov, ktoré sa bežne pre sériovú výrobu nepoužívajú. Každý kus oblečenia prechádza niekoľko stupňovou kontrolou. Vďaka vysokým nárokom na kvalitu sa naše oblečenie tak ľahko nezničí a vydrží aj pri extrémnom používaní dlho.

Vyberte si z našej ponuky tepláky a oblečenie, ktoré podčiarknu váš jedinečný štýl. U nás nájdete originálne kúsky pre ženy, mužov ale aj najmenších trendsetterov. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať priamo v našej dielni . Náš šikovný tím vám rád poradí s výberom toho správneho oblečenia aj so samotným nákupom. Cíťte sa na našich stránkach ako doma.

Tím Carpe DM a Dobrava

Made with by Midasto